Team De Meidoorn


Het onderwijsteam van De Meidoorn bestaat uit de directeur, de Intern Begeleider en acht groepsleerkrachten.

Daarnaast is er als onderwijsondersteunend personeel een conciërge in dienst en een vaste schoonmaker. Beiden met een halve weektaak.

De leerlingzorg is drie dagen per week (dinsdag, woensdag en donderdag) in handen van de Intern Begeleider. De directeur heeft een volledige weektaak en geen lesgevende taken.

Gezamenlijk is het team van De Meidoorn verantwoordelijk voor het onderwijs aan 140 leerlingen in de zes groepen.


Directie

 

Intern begeleider

Egon van Erven
Directeur

directie@demeidoorn.nl
Adri Sprong
Adjunct directeur
Leerkracht groep 7-8
adri@demeidoorn.nl
Joke van der Spek
Intern begeleider

ib@demeidoorn.nl

Groepsleerkrachten

   
                        
Marloes Bruisten
Leerkracht groep 1-2A

marloes@demeidoorn.nl  
Esther Melein
Leerkracht groep 1-2

esther@demeidoorn.nl
Rianne Koppelaar
Leerkracht groep 1-2B

rianne@demeidoorn.nl
                      
Hester de Bruine
Leerkracht groep 3-4

hester@demeidoorn.nl
Luuk van der Burght
Leerkracht groep 4-5

luuk@demeidoorn.nl
Lex van der Heijden
Leerkracht groep 6-7

lex@demeidoorn.nl        

 

conciërge  


     
                            
Gerard van den Braak      

Voor leerlingen

Nieuwsbrieven


Fotogalerie